Które stroje komunijne są na topie w 2015 roku?

W dziedzinie komunijnej, tak jak we wszystkich innych moda poddawana jest stałym zmianom, z tego powodu każdego roku mamy do czynienia z zupełnie nowymi trendami. Trendy te obejmują zawsze stroje komunijne, a więc suknie komunijne oraz alby i garnitury. Warte zauważenia jest, że większość trendów wynika z tego, co dzieje się w modzie dla dorosłych i czasami przez specjalistów jest nazywane modowym przeniesieniem.

Rok 2015 niczym nie odróżnia się od poprzednich – dzisiaj także mamy do czynienia z nową modą, świetnie widocznymi w kolekcjach krajowych projektantów. Chociaż ciągle króluje biel, to małymi kroczkami przedostają się też inne delikatne kolory. Stąd można nabyć stroje komunijne pastelowym różu – szczególnie sukienki, ale nie brakuje również alb i… garniturów, lecz tutaj wykorzystuje się raczej odcieni beżu. Projektanci podkreślają, że w 2015 roku do łask wrócą wszelkiego rodzaju kwiatowe ozdoby: listki wplecione w wianki a nawet niewielkie wiązaneczki, jakie dziewczynka może trzymać w rękach. Raczej nie ma się co spodziewać niepohamowanego powrotu do klasyki w strojach komunijnych. Cały czas znaczniejsze pole do popisu mają producenci lubujący się w nowoczesności, którzy kochają szokować specyficznymi kreacjami.

W przypadku chłopięcych ubrań komunijnym prym całkowicie wiodą tradycyjne garnitury. Alby wybierane są w większości przypadków w małych miasteczkach, gdzie królują proste modele w białym kolorze z delikatnymi złotymi obszywkami.

Autor: Pozycjonowanie Radom

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s